+38 (095) 257-77-54
У каталозі: 13672 позицій.

Доставка і оплата

Самовивіз з нашого магазину

З магазину за адресою: м. Богуслав , вул. Франка, 2а (поруч магазину АТБ). У робочі дні з 9:00 до 18:00 , з 9:00 до 18:00 в суботу і з 9:00 до 16:00 в неділю , після узгодження замовлення з менеджером. Оплата: готівкова при отриманні , безготівкова .

 

Так як асортимент товару дуже широкий, ми не можемо весь його розмістити на вітринах виставки. Тому , просимо погоджувати Ваш візит заздалегідь.

Доставка кур'єром

- При замовленні до 800 грн, вартість доставки складе 35 грн.  Доставка по Богуславу при замовленні від 800 грн - безкоштовно*. 
- Доставка здійснюється з 9:00 до 19:00 з понеділка по п'ятницю, з 11:00 до 17:00 в суботу (по домовленості). 
*за виключенням окремих категорій товарів таких як велика побутова техніка, мебель.


Кур'єр проведе демонстрацію цілісності упаковки, відсутність зовнішніх дефектів і механічних пошкоджень товару. Перевірка може проходити з включенням і короткою перевіркою працездатності товару клієнтом (товарів, які працюють атономно). 
В перевірку не входить підключення, установка або налаштування товару. Тривалість перевірки та оформлення покупки - до 20 хвилин. 
Після перевірки кур'єр проводить розрахунок (гривня, готівка), віддає чек (документи - для юридичних осіб), заповнює гарантійний талон. З міркувань безпеки перевірка товару та товарно-грошовий обмін проводиться в автомобілі кур'єра.
Доставка відбувається за адресою зазначеною при оформленні замовлення. 

 

Доставка компаніями перевізниками Нова Пошта, Укрпошта.

Вартість доставки компанією Нова Пошта - від 35 грн. Детальніше 

Вартість доставки компанією Укрпошта - від 10 грн. Детальніше

(якщо об'єм замовлення понад 25дм³ і вартість замовлення не перевищує 200 грн. буде додано вартість доставки замовлення на склад перевізника у сумі 15 грн)

Доставка до дверей дому по всій Україні 

Вартість адресної доставки компанією Нова Пошта - від 40 грн. Детальніше 

Підйом габаритних вантажів вручну оплачується окремо (якщо не має ліфта чи вантаж не може поміститися у ліфт). Вартість підйому: 20-60 грн. / поверх в залежності від розмірів , ваги товару і складності підйому

Відправлення замовлення проходить виключно після оплати. Якщо оплата проведена до 13:00 годин вантаж відправляємо в день замовлення, в іншому випадку наступного дня.

Способи оплати:

1. Готівкова:

   Оплата готівкою проводиться при отриманні товару у нашому пункті видачі.

Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

2. Безготівкова:

Для фізичних осіб можливий переказ коштів на картку Приватбанк, або після підтвердження замовлення, менеджер магазину електронною поштою надішле Вам рахунок - фактуру, який Ви зможете оплатити в касі будь-якого банку або з особистого розрахункового рахунку.

Для юридичних осіб оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після підтвердження замовлення , менеджер магазину електронною поштою надішле Вам рахунок - фактуру , який Ви зможете оплатити в касі будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром. (ФОП, не платник ПДВ, 2-га група).